Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HİSSE ANALİZLERİ...
Yazar Konu
mavan Çevrimiçi
Üye
*

Yorum Sayısı: 156
Rep Puanı: 0
Yorum: #311
Cvp: HİSSE ANALİZLERİ...
Memo40 kardeşim selamlar.umarım iyisiniz

YA ALLAH/YA AZİM.
08.01.2019 15:30
Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
Memo40 Çevrimdışı
Üye
*

Yorum Sayısı: 11
Yorum: #312
Sukur iyiyim sen nslsin. Bu aralar borsaya gireyim dedim. Sen nslsin umarim kardasindir
09.01.2019 21:28
mavan Çevrimiçi
Üye
*

Yorum: #313
(09.01.2019 21:28)Memo40 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Sukur iyiyim sen nslsin. Bu aralar borsaya gireyim dedim. Sen nslsin umarim kardasindir

Allah razı olsun kardeşim. Bu formun hakkını veremedik. Sermaye az kaldı. Çok zarar ettim. Bu işi beceremedik. Kapasitemiz bu kadar. Hocamizin hazirladigi grafikle DGKLB te seni dinleseydim zararlarının bir kısmını çıkarırdım. Aklımızı iyi kullanamadığımız dan kar edemiyorum. Geçen gün 5.56 dan CEMTS aldım 5.50 altına sakınca stopladik bugün 5.79 kapattı. Nakitteyim risk almadan da kazançta olmuyor. Endeksin durumundan dolayı teredutluyum.Ama endeksi şimdilik yukarı çevirdiler. Yarın için tradelik ULUSUN VE SILVER daha yakından takip etmeyi duşunuyorum.Aslında orta vadede CEMTS ı taşımak istiyorum ama en ideal takip seviyesini bilmiyorum.Temel rasyolleri çok iyi. Yada başka bir hisse de olabilir orta vadede kazandıracak .AKGUV VE KLGYO TAKİBİNDE AMA RASYOLLERİ VE BEKLENTİLERİ HOŞUMA GİTMEDİ. SİZİN BEĞENDİĞİNİZ BİR LİMAN VAR MI?
BU ARADA HOCAMA SELAMLAR. ONSUZ ÇOK ZOR GEÇİYOR. HALA ALIŞAMADIM.

YA ALLAH/YA AZİM.
10.01.2019 02:30
Memo40 Çevrimdışı
Üye
*

Yorum: #314
Ben gunluk alip sattiklarim oldu. ALLAH'a sukur corba parasi cikti. Ama bende bekleyememe sikintisi var. Bu aralar banvit 10.37 den aldim ve formt takibindeyim orta vade beklmeyim diyorum.
11.01.2019 21:43
Memo40 Çevrimdışı
Üye
*

Yorum: #315
Bu arada backgraund ustad nerdeki? Kizdi sanirim. Ben sunu ogrendim guzel bir hisse bulup bekleyeceksin. Soyle dusun parani arsa ev almis gibi dusun, aldigin hisse deger kaybedelir ama ilerde gidecegi yeri dusunursen kar ediyosun
11.01.2019 22:52
mavan Çevrimiçi
Üye
*

Yorum: #316
Hocamız zaman bulamadığından ve gözündeki sağlık sorunlarından dolayı devam edemiyeceğini belirti. Bir müddet forum herkese açık olacak ve sonra sonlanacak. Çok faydalı bir forumdu. Hocamız gibi değerli bir insanı artık zor buluruz. CEMTS bir düzeltme de ve güzel bir grafik olsaydı orta vadede taşırdım. Düzeltmeyi nerde bitirebilir bilmiyorum. Milliyet ten Zeynep Aktaş ın 6 kategori de yaptığı araştırma da bu hisse öne çıkanlardan oldu.temel rasyolleri iyi.Hocamızin hazırladığı grafiklerden yükselme potansiyeli yüksek olan AKGUV /KLGYO /KUYAS /GEREL ve daha bir çok hisse var.Format temel rasyollerini fazla bilmiyorum. Bir yükseliş trendi için de. Üretimde teknolojik yatırımlarını bitirdiğini beyan etmişti. Bu habere istinaden güzel yukselişler de yapmış. İnan 3 gündür izliyordum.uygun takip seviyesini bilemedim. Var olan seviyeler takibe uygun mu sizce? Fırsat bulan dostlar kendi bildiklerini deneyimlerini paylaşmaları faydalı olacaktır.
Hayırlı geceler herkese. .

YA ALLAH/YA AZİM.
12.01.2019 02:46
mavan Çevrimiçi
Üye
*

Yorum: #317
Siniper dostum selamlar. Takip ettiğin veya takibe değer bir liman var mı?

YA ALLAH/YA AZİM.
Dün 14:36
Yeni Yorum Gönder 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: Loyman, 21 Ziyaretçi